Sylwia Kulczyk

Wykształcenie:

– ukończone studia magisterskie na kierunku: Zarządzanie finansami,

– ukończone studia licencjackie na kierunku: Administracja i finanse sektora publicznego

– ukończone studia podyplomowe na kierunku: Zarządzanie

Doświadczenie:

– ponad 10. letnie doświadczenie aplikowaniu i zarządzaniu projektami unijnymi zarówno z programów regionalnych jak i krajowych,

– ponad 10. letnie doświadczenie w organizacji i koordynacji szkoleń, w tym finansowanych ze środków unijnych jak i Krajowego Funduszu Szkoleniowego,

– ponad 3. letnie doświadczenie w doradztwie z zakresu przygotowywania biznes planów na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz ich oceny pod względem formalno-merytorycznym.

Ponadto:

Trener i Egzaminator VCC (Vocational Competence Certificate) New Competences w module Pracownik obsługi biurowej oraz Trener i Egzaminator VCC Select Competences w module Techniki Sprzedaży, a ponadto trener z zakresu zarządzania, przedsiębiorczości, sprzedaży i kompetencji społecznych.

Specjalista w zakresie zamówień publicznych,

Ekspert w dziedzinie funduszy unijnych,

Posiada kwalifikacje Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania Jakością oraz Auditora wewnętrznego SZJ.

Paulina Popiołek

Wykształcenie:

W trakcie studiów na kierunku: Zarządzanie

Doświadczenie:

– praktyk sprzedaży z ponad 7. letnim doświadczeniem

– ponad 2. letnie doświadczenie w organizacji i koordynacji szkoleń, w tym finansowanych ze środków unijnych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Ponadto:

Certyfikowany Trener VCC (Vocational Competence Certificate) Select Competences w module Techniki Sprzedaży, a także trener w zakresie tematyki magazyniera, recepcjonisty hotelowego, sprzedaży, obsługi kas fiskalnych, obsługi kilenta i komunikacji interpersonalnej.

Marek Kokosza

Wykształcenie:

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, uzyskanie tytułu magistra dwóch specjalności: rachunkowość oraz funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw.

Doświadczenie:

– Praktyk księgowości z ponad 20. letnim doświadczeniem (własne biuro usług finansowo-księgowych)

– Dyplomowany nauczyciel kierunków ekonomicznych z ponad 23. letnim doświadczeniem

Ponadto:

Certyfikowany Egzaminator VCC (Vocational Competence Certificate) Select Competences w module Kadry i płace, a także trener w zakresie zarządzania i przedsiębiorczości, ekonomii, księgowości z ponad 20. letnim doświadczeniem.

Specjalista w zakresie analiz finansowych

Posiada wpis do ewidencji egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej jako egzaminator w zawodzie technik ekonomista.