Showing all 3 results

 • Szkolenia na operatora, które zapewni Ci solidne podstawy i umiejętności potrzebne do pracy w roli operatora. Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę w branży, czy szukasz możliwości rozwoju zawodowego, nasze szkolenie pomoże Ci osiągnąć sukces.

  1200,00 1800,00 

  Szkolenia na operatora, które zapewni Ci solidne podstawy i umiejętności potrzebne do pracy w roli operatora. Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę w branży, czy szukasz możliwości rozwoju zawodowego, nasze szkolenie pomoże Ci osiągnąć sukces.

 • Szkolenie dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci zapewni Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania, monitorowania i konserwacji różnych urządzeń, instalacji i sieci.

  1500,00 2200,00 

  Szkolenie dla osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci zapewni Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania, monitorowania i konserwacji różnych urządzeń, instalacji i sieci.

 • Szkolenie dla spawacza rozwinie i udoskonali Twoje umiejętności w zakresie różnych technik spawania oraz zapewnieni Ci wiedzę na temat bezpiecznego i skutecznego wykonywania prac spawalniczych.

  1500,00 1800,00 

  Szkolenie dla spawacza rozwinie i udoskonali Twoje umiejętności w zakresie różnych technik spawania oraz zapewnieni Ci wiedzę na temat bezpiecznego i skutecznego wykonywania prac spawalniczych.