Fundacja Silver Economy zrealizowała kurs Nowe trendy w zdobieniu tortów od 25.09.2021 do 03.10.2021 w ramach Umowy nr NIP 12/ZP-K/10.2.2/2021 zawartej z Nowosądeckim Inkubatorem Przedsiębiorczości w związku z postępowaniem pod nazwą „Organizacja i przeprowadzenie kursów dla uczniów uczęszczających do szkół i placówek kształcenia zawodowego dla młodzieży w branży administracyjno-usługowej, w obszarze elektryczno-elektronicznym, w obszarze mechaniczno-górniczo-hutniczym oraz w obszarze turystyczno-gastronomicznym”.

Estetyka dzieła jest niezwykle ważnym elementem w pracy każdego cukiernika. Fundacja Silver Economy pomaga kształcić u kursantów/-tek mistrzowskie umiejętności zdobnictwa w cukiernictwie – między innymi poprzez kurs Nowe trendy w zdobieniu tortów. Zrealizowany kurs nastawiony był przede wszystkim na wykształcenie u uczestników/-czek praktycznych umiejętności, które w przyszłości uczynią ich wybitnymi mistrzami sztuki cukierniczej posiadającymi umiejętności, które zapewnią im unikalną wartość na rynku pracy – w tym przede wszystkim zdolności zrobienia ze zwykłego tortu małego arcydzieła, które będzie cieszyć wzrok przed konsumpcją.

Poniżej przedstawiamy przykłady ciężkiej acz owocnej pracy kursantów w zakresie zdobienia tortów:

O wysokim stopniu satysfakcji kursantów/-tek najlepiej świadczą ich uśmiechy na tle wykonanych małych cukierniczych arcydzieł:

Fundacja Silver Economy świadczy najwyższej jakości usługi edukacyjno – rozwojowe dostosowane do potrzeb konkretnych klientów. Gdyby byli Państwo zainteresowani profesjonalnym kursem z zakresu zdobienia tortów zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 601 546 601 lub pod adresem e-mail: fundacja@silvereconomy.pl.