Fundacja Silver Economy zrealizowała kurs Barman I Stopnia od 25.09.2021 do 03.10.2021 w ramach Umowy nr NIP 12/ZP-K/10.2.2/2021 zawartej z Nowosądeckim Inkubatorem Przedsiębiorczości w związku z postępowaniem pod nazwą „Organizacja i przeprowadzenie kursów dla uczniów uczęszczających do szkół i placówek kształcenia zawodowego dla młodzieży w branży administracyjno-usługowej, w obszarze elektryczno-elektronicznym, w obszarze mechaniczno-górniczo-hutniczym oraz w obszarze turystyczno-gastronomicznym”.

Na zajęciach stawiano przede wszystkim na praktykę – szlifując u młodych talentów mistrzostwo w produkcji drinków. W ramach zajęć praktycznych wykonano następujące „małe arcydzieła”:

O wysokim stopniu profesjonalizmu samego kursu oraz o zadowoleniu samych uczestników/uczestniczek najlepiej świadczy następujące zdjęcie grupowe przedstawiające kursantów/-tki na tle własnoręcznie wykonanych drinków.

Fundacja Silver Economy świadczy najwyższej jakości usługi edukacyjno – rozwojowe dostosowane do potrzeb konkretnych klientów. Gdyby byli Państwo zainteresowani profesjonalnym kursem Barman I Stopnia zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 601 546 601 lub pod adresem e-mail: fundacja@silvereconomy.pl.