Flair i nowoczesne dekoracje drinków – czyli jak tworzyć nieziemsko piękne drinki

Fundacja Silver Economy zrealizowała kurs Flair i nowoczesne dekoracje drinków gr. 2 od 16.10.2021 do 24.10.2021 w ramach Umowy nr NIP 12/ZP-K/10.2.2/2021 zawartej z Nowosądeckim Inkubatorem Przedsiębiorczości w związku z postępowaniem pod nazwą „Organizacja i przeprowadzenie kursów dla uczniów uczęszczających do szkół i placówek kształcenia zawodowego dla młodzieży w branży administracyjno-usługowej, w obszarze elektryczno-elektronicznym, w obszarze mechaniczno-górniczo-hutniczym oraz w obszarze turystyczno-gastronomicznym”.

Przeprowadzony kurs miał wybitnie praktyczny charakter – o czym świadczy najlepiej poniższe zdjęcie obrazujące pracę Uczestników/-czek nad drinkami.

Efektem praktycznym ciężkiej pracy Kursantów/-tek były następujące drinki:

O wysokim poziomie satysfakcji z przeprowadzonego kursu najlepiej świadczą uśmiechy Uczestników/-czek na tle wykonanych „małych arcydzieł”:

Fundacja Silver Economy świadczy najwyższej jakości usługi edukacyjno – rozwojowe dostosowane do potrzeb konkretnych klientów. Gdyby byli Państwo zainteresowani profesjonalnym kursem Flair i nowoczesne dekoracje drinków zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 601 546 601 lub pod adresem e-mail: fundacja@silvereconomy.pl.